Шановні краяни, гості Скала-Подільської громади!

Дата: 28.07.2022 15:26

Усі ми – свідки та творці сучасної історії України. Уперше за багато років ми відзначаємо День державності. Свято ще не набуло значного статусу та розголосу. Але твердо знаємо, що  наприкінці  Х століття відбулася епохальна подія – хрещення Київської Руси-України. Саме тоді ще не було міста маасква на болотах, були самі болота – з комарами та жабами. Київ та його князі добре були відомі у Європі, з нашими предками рахувалися, мали за честь породичатися. Міцні військові дружини, гарні будівничі, творчі ремісники, освіченість населення – це лише дещиця з нашої праукраїнської історії. Прикро, що впродовж століть її не просто обкрадали наші сусіди-заздрісники, вихолощували, переписували на свій великоросійський шовіністичний інтерес, привласнюючи подвиги та здобутки наших пращурів. Ми пробудилися, ми гартуємося у щоденних боях з вірою в Україну, переосмислюємо прорахунки наших попередників, стаємо відчайдушнішими за Свободу та Волю під Державним прапором України, з Державним гімном України на устах, з вірою у Божу поміч для України.

Здоров'я міцного усім, благополуччя в родинах, мирного неба, успішної праці на  благо держави. Єднаймося  за наш європейський вибір. Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова                                 Ігор ЛОБОДА