Фотомиттєвості святкування Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 15:35

Сьогодні з нагоди 31 річниці Незалежності України у сквері  поруч зі стелою Слави  відбувся скромний святковий захід при незначній кількості учасників у досить неспокійний час. Розпочався він виконанням духовного гімну «Ой у лузі червона калина» у виконанні Андрія Трембовецького. До присутніх з привітанням звернувся  селищний голова Ігор Лобода, закликавши усіх до порозуміння та спільної праці задля перемоги України, висловив слова глибокої вдячності усім воїнам, волонтерам, пересічним громадянам, котрі наближають цю перемогу. Закликав краян шанувати пам'ять загиблих за незалежність України багатьох українців, зокрема наших земляків Петра Приведи, Вадима Січкара, Віталія Мамунька, Віктора Росінчука, Віктора Мирончука. Хвилиною мовчання вшанували всіх, котрі на вівтар Свободи України поклали власне життя. Панахиду за полеглими відслужив о.Василь Германюк.  Щемно прозвучала пісня «Сину, журавлику мій»  у виконанні Ярини Дрозд. Захід завершився хореографічною композицією «Жовте поле-синє небо – український край» у виконанні юних танцюристок будинку культури і виконанням Державного гімну України. Кошик живих квітів поклали до стели Слави та запалили лампадки.

Пізніше селищний голова  разом з працівниками апарату поклали живі квіти, запалили лампадки пам’яті та помолилися на могилах загиблих земляків.