Успіння Пресвятої Богородиці

Дата: 28.08.2022 08:00

28 серпня - особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят українців - Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Перша Пречиста.
Cвято Успіння належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного календаря, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

Згадуючи про сумну подію, християни водночас радіють, що Пресвята Богоматір разом з тілом і душею перейшла із земного життя у Царство Небесне. Там вона править разом із Святою Трійцею. Для українців свята, пов’язані з Матір’ю Божою, - особливо шановані, оскільки від сивих часів Вона визнана  Покровителькою та Заступницею, нашою Небесною Матір’ю.

Шановні жителі нашої громади, Скали-Подільської зокрема! Щиро вітаю вас зі святом і бажаю миру, щастя та міцного здоров`я, хай Божа Матінка допомагає нам у добрих справах, намірах та звернімося сьогодні в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті. Небесна Царице! Просимо у цей важкий для України час огорнути своїм Омофором наше воїнство, уберегти нашу землю від ворога, дати дітям мирне небо.

Селищний голова                               Ігор ЛОБОДА