Дні жалоби

Дата: 13.09.2022 08:15

Відповідно до розпорядження селищного голови № 203   від 12.09.2022 року на території громади 13-14 вересня оголошено траур на знак скорботи за загиблим в районі бойових дій з російськими окупантами нашим земляком Сергієм Прокоп’юком.

Просимо у Дні жалоби керівників комунальних установ, організацій та інших закладів, незалежно від форми власності, приспустити Державний прапор України з траурною стрічкою. Заборонено проводити розважальні заходи та публічне прослуховування музики.

Інформуємо громадськість про те, що звершення чину поховання  загиблого   воїна-патріота  Сергія  Прокоп’юка відбудеться 14 вересня об 10  годині у приміщенні селищного будинку культури.

Схилімо голови у скорботі та щирій молитві за його душу. Герої не вмирають – вони живуть у нашій памяті! Слава Героям!