Шановні освітяни Скала-Подільської  територіальної громади, дорогі педагоги-ветерани!

Дата: 02.10.2022 08:00

Шановні освітяни Скала-Подільської  територіальної громади,

дорогі педагоги-ветерани!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.  Бути вчителем, вихователем, наставником – нелегка праця, це мистецтво, обране за покликом серця. Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей, багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.

В це чудове свято прийміть від мене особисто, від виконкому і депутатів селищної ради, щиру подяку за вашу працю. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке Ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашої громади та України.

З повагою,

Селищний голова                   Ігор ЛОБОДА