Шановні земляки, дорога громадо!

Дата: 14.10.2022 09:08

Шановні земляки, дорога громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати уособлюють мужність і героїзм визволителів рідної землі, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

День захисників та захисниць України - свято, що встановлено Указом Президента України і щорічно відзначається 14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Щирі вітання учасникам Українського повстанського руху,чий патріотизм, самопожертва, військовий досвід стали школою боротьби з ворогом для нинішніх воїнів. Доземний уклін батькам, матерям, дружинам та родинам воїнів, тих, хто нині боронить українську землю від рашистів.  Пишаймося разом тими, хто носить високе звання захисника та захисниць України. Хай щастя і любов поселяться у кожному будинку, а наші добрі спільні справи додають сил та витримки нашим захисникам! Міцного здоров’я, успіхів та швидкої перемоги!

Слава Україні!

З повагою,