Дорогі краяни!

Дата: 12.11.2022 11:16

Трагічна  звістка про  загибель воїна Збройних Сил України, нашого земляка, на східній  лінії оборони України з російськими загарбниками, знову надійшла напередодні вихідних.  Депутатський корпус селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату та я особисто висловлюємо  щирі  співчуття рідним та близьким солдата Володимира Тутиніна, уродженця  села Турильче. Розділяємо біль вашої непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі за ще одним Героєм України.

Дорогі батьки, схиляємо низько голови перед  Вашою безмірною втратою.  Ми пишаємося, що  Ви народили  й виховали справжнього чоловіка, патріота, воїна. 26 лютого цього року, з початком рашистської агресії, Володимир Валерійович, вірний воїнській присязі, став  на захист української землі. Був кулеметником стрілецького взводу стрілецької роти однієї з військових частин.  Наш земляк загинув  у ході виконання бойового завдання під час ворожого стрілецького вогню у районі Бахмута.    Воїн Володимир Тутинін  залишив у розпачі дружину та двійко дочок. Шановна Наталіє Володимирівно, пишайтеся чоловіком-героєм, доземний Вам уклін. Хай у памяті доньок і всіх нас він залишиться як мужня людина, патріот, оборонець рідної землі. Йому судилося прожити  тільки 29 років... Міг ще чимало зробити для родини, громади. Зробив безмірно більше - поклав своє життя за Україну. У цей важкий час ми разом з Вами.

Просимо Господа прийняти  світлу душу Володимира до Царства Небесного.

Вічна пам'ять Герою!

Слава Україні!