З денем Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2022 09:15

Шановні мешканці громади!

Сьогодні в  Україні відзначається дорогий серцю кожного громадянина держави День Гідності і Свободи.

В цей знаменний день ми вшановуємо справжніх патріотів України, які впродовж століть боролись і працювали задля незалежності нашої держави, дотримання справедливості та прав людини. Нині ми йдемо нелегким шляхом, демонструючи свою гідність та прагнення до свободи. Разом – ми сила, а наше суспільство здобуло право на зміни.

Хочу висловити велику вдячність тим, хто під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року став на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції та ООС продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Ми всі у величезному боргу перед тими, хто  став на прю із здичавілою російською ордою та вже стільки місяців мужньо та уперто боронять Україну!

Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності та дбає у цей непростий час про наших захисників.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО та ООС, полеглим бійцям Збройних Сил України , що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Бажаю мешканцям громади та нашим гостям мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

З повагою

селищний голова                                                                Ігор ЛОБОДА