До відома мешканців громади

Дата: 28.11.2022 11:11

enlightenedПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ (вул. Залізнодорожна, 11В)

Це - місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності. Вони функціонуватимуть безкоштовно для тимчасового перебування. Ще один такий пункт облаштовано у міській поліклініці – вул.Грушевського,103. Наразі очікуємо такий потрібний нині генератор.

В ТАКИХ ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ:

ТЕПЛА

ВОДИ

ОСВІТЛЕННЯ

ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

МІСЦЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

АПТЕЧКА

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного  ресурсу органів місцевого самоврядування. Виявляймо взаєморозуміння, толерантність.