Дорогі захисники та захисниці України!

Дата: 06.12.2022 08:35

День Збройних сил України був заснований Верховною Радою майже відразу після здобуття незалежності в 1993 році. Дата свята збіглася у часі з прийняттям Закону України "Про Збройні сили України" 6 грудня 1991 року.

Зазвичай у День Збройних сил України проводяться паради і виставки військової техніки в різних містах, але в цьому році таких заходів, зрозуміло, не буде. Натомість українські захисники покажуть свою майстерність на фронті. Завдяки вам, дорогі захисники України, твориться нова історія держави, її армії та флоту. Прикладом стійкості та незламності воїнів став маленький шматочок України - острів Зміїний, нові міста герої…286 днів триває безприкладна боротьба українців із підступним, жорстоким та брехливим ворогом. Низький уклін усім, котрі боронять рубежі нашої держави, вічна пам’ять тим, хто власне життя віддав за свободу країни. Пишаємося нашими земляками, котрі є прикладом патріотизму та мужності.

Українці згуртувалися і довели світові, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Шановні військовослужбовці, захисники України, ветерани, усі причетні до Збройних сил  держави! Сердечно вітаю зі святом, бажаю богатирського здоров’я, козацької витримки та вправності, удачі, родинного щастя, швидкої перемоги.

Слава Україні! Слава нашим захисникам та захисницям!

Селищний голова                                        Ігор ЛОБОДА