З день місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:52

Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцева влада – перша і найближча до людей інстанція. Саме від нашої злагодженості та професійності, відповідальності в значній мірі залежить рівень життя громади.

Із створенням перших об’єднаних територіальних громад місцеве самоврядування  взяло на себе високу відповідальність за  успішний розвиток своїх територій.

Наразі маємо оновлену систему місцевого самоврядування в Україні завдяки реформі децентралізації.

Сьогодні територіальні громади мають нові виклики – у зв’язку з ліквідацією районів разом з повноваженнями, обов’язками та ресурсами громади отримали набір інструментів для забезпечення добробуту і благоустрою своїх територій. А це – велика відповідальність за якісне життя у своїй громаді.

Висловлюю подяку всім представникам місцевого самоврядування – депутатам, членам виконавчого комітету, старостам, працівникам апарату селищної ради, ветеранам сфери – за працю, наполегливість задля  розвитку і зміцнення нашої території.

Бажаю усім вам миру, міцного здоров’я, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення у громаді, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам  громадян сіл та селища. Зміцнюймо Україну разом!

З Днем місцевого самоврядування, шановні земляки!

Слава Україні!

Селищний голова                             Ігор ЛОБОДА