До уваги мешканців громади

Дата: 08.12.2022 09:42

Відповідно до рішення  Ради оборони Тернопільської області «Про запровадження  та забезпечення  заходів правового режиму воєнного стану в області» від 22 листопада 2022 року селищна рада повідомляє мешканців громади про те, що у разі виникнення надзвичайної ситуації,  повязаної з війною в Україні чи блекаутом (тривалою відсутністю електроенергії) варто памятати:

Пункти незламності розташовані у Скалі-Подільській:

а) вул. Залізнодорожна,11В,

б) вул.Грушевського, 103.

За умови різкого похолодання (нижче -12 градусів) пункти обігріву будуть розгорнуті у сільських медичних закладах.

2. У разі тривалої відсутності електроенергії запастися водою можна із бювету (між дитсадком «Теремок» і 7 будинком по вул. Грушевського у селищі), також здійснюватиметься підвіз води цистерною.

3. У разі виникнення надзвичайної ситуації з метою оповіщення населення будуть задіяні спецмашини із сиренами (пожежні), а у селах використовуватимуть церковні дзвони.

4. Задля безпеки громадян можуть бути змінені маршрути руху автомобільним транспортом.

5. Відділення поліції №1 Чортківського РВП  ГУ Національної поліції України у Тернопільській області знаходиться  у м. Борщів ,вул. Івана Франка,10, тел. 03541-2-12-45 (102).

6. Рятувальна служба – 8 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області – знаходиться у м. Борщів, вул. Промислова, 1, тел. 101, 03541-2-14-60, 03541-2-16-98.