Намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 09.12.2022 10:31

ТзОВ “Бурдяківський спецкарєр” повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря кар’єру родовища вапняків Брідок Лівобережний розташованого на північ від смт.Скала-Подільська Чортківського району Тернопільської області. Підриємство належить до 2 групи обєктів, для яких розробляються документи з обгрунтування обсягів викидів. ТзОВ “Бурдяківський спецкарєр” спеціалізується по видобуванню вапняків з переробкою їх в готовий продукт у вигляді щебеню різних фракцій. Всього на промплощадці підприємства діє 38 неорганізованих джерел викидів забруднюючих речовин, з яких в атмосферне повітря виділяється 7 забруднюючих речовин, валовий викид становить 46,878 т/рік. Основними забруднюючими речовинами є: Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (18,652 т/рік), Сажа (1,907 т/рік), Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту (5,359 т/рік), Діоксид сірки (діоксид та триоксид у перерахунку на діоксид (2,46 т/рік), Оксид вуглецю (14,81 т/рік), Неметанові леткі органічні сполуки [НМЛОС] (вуглеводні насичені С12-19 (розчинник РПК-26511 та ін.) (у перерахунку на сумарний органічний вуглець) (3,69 т/рік), Бенз(а)пірен (0,000039 т/рік). На період проведення робіт з обгрунтування обсягів викидів для отримання Дозволу, згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів не перевищують ГДК. Зауваження та пропозиції просимо надсилати в місячний термін до Тернопільської обласної військової (державної) адміністрації за адресою: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського,8 , тел..0352-25-95-93, електронна адреса : eco_ter@eco.te.gov.ua протягом 30 календарних днів з дня опублікування.