Шановні мешканці Скала-Подільської громади та наші гості!

Дата: 06.01.2023 09:00

Щиросердно вітаю  вас з одним із найвеличніших релігійних свят – Різдвом Христовим!
В цей день радіє Небо і Земля, а наші оселі наповнюються багатоголоссям різдвяних вертепів та колядок. І це чудово, що в нашій громаді збереглися народні звичаї.

Різдво Христове є великим та важливим святом для кожного з нас. Ми збираємося тісним дружнім колом з близькими та друзями, а в кожній домівці в цей вечір є смачна  кутя.

Тож нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру і християнської злагоди, для наших воїнів – добрим оберегом на ратному полі, захисником від усякого лиха. Нехай добра звістка про народження  Богодитятка  відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів у кожній родині.

Хай очікувані  різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою у нашу перемогу, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік. Хай Бог воздасть ворогам нашим за усе ними зроблене.

У цей світлий день бажаю вам, щоб різдвяні свята були радісними, щедрою на здобутки була життєва дорога, а в родині, щоб завжди панували злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою -
селищний голова                                                                                                   Ігор ЛОБОДА