Славили народження Богодитятка та засівали на добро

Дата: 23.01.2023 11:29

З нагоди завершення циклу новорічно-різдвяних свят до Скали-Подільської  з’їхалися  колядники, щедрувальники та учасники вертепів на розколяду, що відбулася під гаслом « Славімо Різдво у рідній Україні».  Учасники художньої самодіяльності (дорослі та діти) з усіх населених пунктів громади та Скали-Подільської представили на суд глядачів давні та сучасні колядки, щедрівки, віншування та класичний галицький вертеп. Особливого емоційного піднесення додавали барвисті хустки, вишиванки, давні жупани та кожухи, чоловічі кубори.  Присутніх привітали селищний голова Ігор Лобода та отець Василь Германюк. На світлинах – миттєвості фольлорного свята, яке відбулося завдяки насназі  колективів та керівників: ансамблю «Домісольки» мистецької школи ( Ірина Івасєчко), народному аматорському  ансамблю «Відлуння» (Ірина Ярчук), театральному гуртку «Перлина Надзбруччя» (Наталія Кульчицька, Сергій Кульчицький),  учасникам хору духовної пісні храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ (Ірина Івасєчко), засівальникам Іванківського будинку культури  (Людмила Гричух, Володимир Гричух), колядникам з Вербівки (Олеся Волинець, Надія Чаплигіна), Ниври (Ольга Зельська, Галина Дмитрів, Галина Батрин), Турильчого (Світлана Мартинюк, Світлана Ломакіна, Світлана Тишкун), Лосяча (Ірина Глюта), учасникам вертепу з Іванкова (Галина Ситник). Колядки на сучасний лад прозвучали у виконанні вокалістів: Даниїла Ангеловського (Гуштин, Олег Ковей), Вероніки Бойчук (Бурдяківці, Михайло Ханевич), Ліани та Зоряни Лукаш (Скала-Подільська, Сергій Кульчицький), Ангеліни Павлюк та Ніколо Варабця (мистецька школа, Ірина Івасєчко). Ведучою свята була Людмила Гричух.