Знадобиться у разі блекауту

Дата: 25.01.2023 16:31

В  Україні триває війна. Для кожного з нас щоденно виникає чимало викликів,  тож постійно маємо володіти певним ресурсом для усунення проблем. Ми вже звикли до погодинних відключень електроенергіі. Слава Богу, це не найстрашніше. Ми вже знаємо, що  таке блекаут – тривале, понад 24 години, відключення електрики. Хочеться вірити, що подібне вже у минулому. Щоб застрахувати обєкти інфраструктури громади від колапсу, до наявних генераторів у кінці року додався ще один, придбаний за бюджетні кошти, передбачених на реалізацію програми з цивільного захисту. А сьогодні добрий подарунок зробили сестри-законниці Язлівецького монастиря, що поблизу Бучача, – вони передали Скала-Подільській ТГ генератор, яке доправив до місця Юрій Дудник.  Щира подяка за допомогу.