Спільна зустріч з «ТМЖК «Відродження нації»

Дата: 15.02.2023 14:59

Відбулася зустріч з представницями та представниками громадської організації «ТМЖК «Відродження нації». На зустрічі були присутні селищний голова Ігор Лобода, начальник відділу соціального та цивільного захисту населення Павло Андрушків, працівники «Центру надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради, головний спеціаліст відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ірина Кунька, начальник служби у справах дітей Орест Скорохід.

Спілкувалися про реалізацію проєкту «Забезпечення комплексного реагування у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, експлуатації чи  ґендерно-зумовленого насильства.

Мета робочої зустрічі: покращення взаємодії, вивчення ситуації в громаді, виявлення вразливих з числа ВПО та місцевого населення для надання їм допомоги, підвищення рівня усвідомлення проблеми торгівлі людьми, експлуатації та   ґендерно зумовленого насильства.

Проєкт втілюється завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції, Агенству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID  Україна, Уряду Ліхтенштейн.