Засідання круглого столу

Дата: 16.02.2023 10:41

В рамках інформаційної кампанії щодо популяризації сімейних форм виховання відбулося засідання круглого столу  на тему: «Актуальність альтернативних форм влаштування в умовах сьогодення». Були розглянуті питання щодо розвитку та пропагування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Скала-Подільській територіальній громаді. Обговорено заходи, які будуть проведені в рамках інформаційної кампанії та надання  інформації населенню  громади по питаннях влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за такими формами сімейного виховання, як усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї.

Також проаналізовано роботу КУ «Центру надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради, служби у справах дітей та відділу соціального та цивільного захисту населення Скала-Подільської селищної ради щодо  реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.