До уваги мешканців громади та суб’єктів господарювання

Дата: 03.03.2023 12:42

Рада оборони Тернопільської області від 15.02.2023 № 9  зобов’язує

у випадку застосування графіків погодинного або аварійного відключення електроенергії громадянам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам на території області забезпечити вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, сітілайтів, банерів, вітрин тощо у темну пору доби.

Суб’єктам господарювання усіх форм власності на території області забезпечити вимкнення усього електроустаткування в адміністративних та виробничих приміщеннях у темну пору доби (за винятком холодильного/морозильного обладнання, але максимально скоротивши його використання).

Якщо графіки погодинного або аварійного відключення електроенергії не застосовуються, громадянам, фізичним та юридичним особам на території області дотримуватися режиму світломаскування шляхом вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, банерів, вітрин тощо, освітлення в будинках та довкола них у період з 23 год 00 хв до 05 год 00 хв.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування на території області забезпечити освітлення вулично-дорожньої мережі до 23.00 год, але зменшивши його на 50 % від загальних потужностей.