Дата: 31.03.2023 15:12

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 6 лютого 2023 року № 58/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Лісового кодексу України, згідно з  розпорядженням начальника Тернопільської обласної військової адміністрації від 24 березня 2023 року № 143/01.02-01 «Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2023 року» та у зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної небезпеки, з метою недопущення виникнення на території Чортківського району лісових пожеж:

Заборонено у період високої пожежної небезпеки протягом 2023 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) механічних транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, транспортних засобів.