Про робочий візит представників УФСІ

Дата: 06.04.2023 12:14

З метою забезпечення контролю за виконанням будівельних робіт на об’єкті Скала-Подільської селищної ради, та ходом реалізації мікропроєкту відбувся візит координатора проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» Ольги Крентовської та консультанта інженера Олексія Обуховського.

В ході візиту відбулась робоча нарада за участю представників Українського Фонду Соціальних Інвестицій, голови громади - Ігоря Лободи, начальника фінансового відділу - Олександри Манюк, директора КУ «Центр надання соціальних послуг» - Ірини Стягар, на якій обговорили питання завершення ремонтно-будівельних робіт на об’єкті, а також здачу об’єкту в експлуатацію.

Проведено моніторинг закупленого офісного та електронного обладнання, меблів для оснащення кабінетів Центру надання соціальних послуг. Обговорено питання щодо належної організації роботи установи та надання соціальних послуг жителям громади.