Про суспільно корисні роботи

Дата: 07.04.2023 08:31

Відповідно до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 №753 (зі змінами), на виконання розпорядження Тернопільської обласної військової адміністрації від 03.03.2023 № 109/01.02-01 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Тернопільської області», розпорядження Чортківської районної військової адміністрації Тернопільської області від 22.03.2023 №37/01-03 «Про організацію в Чортківському районі суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану», з метою залучення працездатних осіб до виконання на території Скала-Подільської територіальної громади суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності, задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту населення, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення, у тому числі соціально незахищених верств населення - 05 квітня 2023р. рішенням виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради №49 запроваджена трудова повинність та організовані суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану на території Скала-Подільської територіальної громади.