Дорогі краяни – вірні римо-католицького обряду!

Дата: 07.04.2023 15:14

Цієї неділі, 9 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння. Тож, шановні християни західного обряду,  прийміть найщиріші вітання з величним річним християнським святом – Світлим Христовим Воскресінням!

Нехай Христові заповіді милосердя і вселенського добра супроводжують Вас щоденно на життєвій дорозі.

Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, піднесеного настрою та незмінного оптимізму. Нехай Диво Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день. Сердечно зичу здоров’я кожному з вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій,  одна з яких  спільна для нас усіх – перемога України!

Христос Воскрес ! Воістину Воскрес!

Селищний голова                    Ігор ЛОБОДА