Шановні краяни та гості нашої громади!

Дата: 14.04.2023 10:37

Вітаю вас з одним із величних річних свят  - Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято, яке уособлює головні людські цінності  - перемогу добра над злом, утвердження світлих ідеалів, прощення та здатність до самопожертви. Кожен знаходить у цьому святі особливий для себе зміст.

Благодатна звістка про світле Воскресіння вкотре утверджує нашу віру в справедливість, неминучість перемоги людства над усіма викликами долі, спонукає нас до милосердя.

У це світле  свято Пасхи хочу побажати кожній родині миру, взаєморозуміння, витримки, віри і  поступу! Нехай  Христове Воскресіння умиротворить  кожну домівку величним духом єднання та сповнить ваші серця радістю, надією та  світлом.

Божого благословення, здоров'я та радості вашим рідним, мирного неба. Поділімося великодньою  радістю з ближніми, молитовними думками  та душевною любовю огорнімо наших захисників, забудьмо про суперечності. Закликаю не забувати традиції нашого краю. Смачної паски  та крашанки!

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

Селищний голова                     Ігор ЛОБОДА