Вітаємо з перемогою

Дата: 30.05.2023 11:58

26 травня  Вишнівецький палацово-парковий комплекс  приймав фестиваль для обдарованої та талановитої молоді «Гордість Тернопілля», у якому взяла участь учениця зі Скала-Подільської громади. Захід відбувається щорічно з метою стимулювання творчої, талановитої та інтелектуально обдарованої учнівської молоді Тернопільщини.

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш привітав і нагородив усіх запрошених учасників грамотами та грошовими винагородами.

Вітаємо талановиту та обдаровану ученицю 11 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Катерину Осадчук, слухачку Тернопільського обласного відділення МАН України, яка отримала відзнаку та премію імені Олександра Смакули у номінації «Винахідництво та раціоналізаторство».

Бажаємо Катерині стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.