Дорогі діти, підростаюча наша зміно!

Дата: 01.06.2023 11:02

Першого літнього дня ми відзначаємо чудове і світле свято – Міжнародний день захисту дітей. Це особливий день не тільки для юних мешканців нашої громади, а й для батьків, вчителів та вихователів – усіх дорослих, які працюють для щасливого майбутнього підростаючого покоління.

Ви, любі діти, - майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. На вас ми покладаємо надії, для вас ми працюємо і змінюємо нашу громаду на краще. У цей день  хочу побажати вам безхмарного та радісного дитинства, адже дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій. Бажаю, щоби ваші дитячі серця відчували тепло та любов, щоб усмішка освітлювала ваші обличчя, а очі сяяли від щастя.

Ми усі  стали свідками жорстокої агресії сусідньої держави проти України, внаслідок якої гинуть воїни, мирне населення, зокрема і діти, руйнуються підприємства, соціальні об’єкти, дороги. Тим ціннішим є розуміння і потреба  миру для спокійного життя і  реалізації планів творення.

Ми віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, тож наполегливо оволодівайте знаннями, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Щиро бажаю вам успіхів, міцного здоров’я та радісного відпочинку під час літніх канікул. Нехай здійсняться всі ваші мрії!

З повагою  селищний голова                          Ігор ЛОБОДА