Засідання круглого столу

Дата: 02.06.2023 11:25

За ініціативи  КУ «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради у співпартнерстві з сектором «Борщівське бюро безоплатної правової допомоги»  проведено засідання круглого столу на тему "Захист прав дітей в умовах військового стану".

Темою обговорення  став захист прав дітей в умовах воєнного стану та планування спільних заходів відповідно до укладеного Меморандуму про співпрацю. Внаслідок військової агресії рф проти України велика кількість українських дітей і сімей з дітьми потрапили та продовжують потрапляти в обставини, які загрожують їхньому життю та здоров’ю – дітей розлучають зі своїми сім’ями, депортують, вони зникають безвісти, проти них здійснюються воєнні злочини. Тому захист прав дітей – один з пріоритетів  нашої держави. Дотримання належного рівня безпеки та захищеності дітей, їх всебічного розвитку наразі є важливим завданням для всіх, зокрема державних органів та установ, органів місцевого самоврядування. Одночасно учасниками круглого столу обговорено ряд питань, що стосуються соціально - правового захисту дітей, а саме : забезпечення задовільних умов проживання, захист дітей від жорстокого поводження та відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.