Шановні мешканці громади, наші гості!

Дата: 02.06.2023 14:21

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Святого Духа  до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї літньої днини  разом із розмаєм  в наші домівки входить висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поруч. Вікові традиції українського народу наповнюються цього дня соковитими зеленими барвами, символізуючи оновлення та розквіт життєвих сил.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. У цей складний час не даймо зневірі запанувати над нашими бажаннями жити і трудитися у незалежній Українській державі, творити для її блага.

Нехай  Свята Трійця  і надалі приносить Вам  радість, надихає на добрі справи, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Зичу всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Хай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю. Хай Святий Дух наблизить перемогу над нашими ворогами, дасть сили нашим захисникам.

З повагою селищний голова                                 Ігор ЛОБОДА