Результати громадських слухань

Дата: 06.06.2023 11:05

Скала-Подільською селищною радою завершено процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  до  містобудівної документації:

«Детальний  план  території  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на тариторії Скала-Подільської територіальної громади по вул.Підзамче, в  смт Скала-Подільська Чортківського району Тернопільської області »

Для участі у слуханнях зареєструвалось 6 осіб.

Під час громадського обговорення до Скала-Подільської селищної ради пропозиції та зауваження не надійшло щодо зазначеної  документації.

Підсумками обговорення учасники громадських слухань одностайно,  6 голосами «за», ухвалили таку резолюцію:

«Згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555. Відповідно до ст..21 Закону України «Про  регулювання містобудівної діяльності», комісія направляє документацю «Детальний  план  території  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на тариторії Скала-Подільської територіальної громади по вул.Підзамче, в  смт Скала-Подільська Чортківського району Тернопільської області » на розгляд сесії Скала-Подільської селищної ради для подальшого затвердження».