Обнова Скала –Подільської громади

Дата: 09.06.2023 11:30

Учора відбулося урочисте відкриття приміщення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».  Впродовж кількох місяців кипіла напружена  робота  у рамках проекту  Японського фонду соціального розвитку через Світовий банк. Грантові кошти отримав Український фонд соціальних інвестицій, який відбирав  для реалізації мікропроєктів  щодо поліпшення надання соціальних послуг у громадах. Наша громада конкурсний відбір пройшла найпізніше, отож  мікропроєкт мав бути реалізований у стислі терміни. Колишнє горище будівлі селищної ради стараннями проєктантів та будівельників перетворилося у добротне, європейських стандартів приміщення. Створено гарні умови роботи для працівників та мешканців громади, потребуючих соціальної допомоги.  У звязку із завершенням повного циклу будівельних робіт  у приміщенні селищної ради урочисто відкрито і Центр надання адміністративних послуг.

Священники Українських церков – православної та греко-католицької – о. Віталій  Парасинчук  та о. Василь Германюк освятили приміщення, побажали працівникам гараздів та здоров’я. У процедурі відкриття взяли участь селищний голова Ігор Лобода, координаторка проєкту «Надання соціальних послуг у громаді» Українського фонду соціальних ініціатив Ольга Крентовська, директорка  Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОВА Оксана Смолій, перший заступник голови Чортківської РВА Михайло Демчук, депутат обласної ради Олег Сиротюк, заступник директора обласного Центру соціальних служб Богдан Рокочий. У виступах йшлося про важливість об’єднання під одним дахом підрозділів, що мають допомогти громадянам у задоволенні їх запитів. В урочистостях взяли участь працівники відділів, а також гості з Борщева та Трибухівської громади. Селищний голова висловив вдячність усім причетним до реалізації мікропроєкту,  насамперед фінансовим донорам,  і особливо – Українському фонду соціальних інвестицій в особі Ольги Крентовської.