Громада попрощалася із Олександром ЯЛОВИМ

Дата: 02.07.2023 15:16

Несподівано надійшла вкотре трагічна й гірка звістка про загибель мешканця Скали-Подільської Олександра Ялового. В офіційному повідомленні  Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вказано, що наш земляк, старший водій однієї з бойових бригад ЗСУ старший солдат Олександр Яловий, 1972 року народження, загинув,  боронячи східні рубежі України від ворога. Це сталося 26 червня при виконанні військового завдання поблизу  селища Павлівка Донецької області. Вірний військовій присязі, у числі перших він став на захист Української держави, коли почалася російська агресія. Не міг відмовитися – адже вже мав бойовий досвід учасника АТО. Очікував ротацію, щоби побачитися із дружиною, сином, рідними та друзями.

Домовину з прахом  Героя доправили до рідної домівки  1 липня. Односельці зустріли траурну процесію навколішки з квітами та запаленими лампадками.

2 липня відбувся чин поховання, який  здійснили священники Української  церкви: греко-католицької – о.Василь Германюк, православної – о. Віталій Парасинчук. У прощальному слові о.Василь закликав кожного пам’ятати про жертовність наших воїнів, про добрі справи кожного з нас саме зараз, у воєнний час. Бо ті, котрі нині зі зброєю у руках боронять наш спільний дім  - Україну, потребують як ніколи нашої допомоги та підтримки. У кожного своя місія, своє призначення і кожному визначено земний шлях. Душі потрібне прощення і щира молитва. Пам’ятаймо про це щохвилини.

У скорботі залишаються дружина із сином, матір дружини, рідні із сім’ями,  близькі та побратими. Розділяємо з вами біль непоправної втрати.

Небесний Легіон Воїнів Світла поповнився ще одним нашим земляком. Бороніть, хлопці,  і надалі нашу землю.

Молімося за його душу, пам’ятаймо про нього. Герої не вмирають!

Слава Україні!