Повідомлення про оприлюднення проєкту планування розвитку громади на 2023-2025 роки.

Дата: 04.07.2023 08:19

Повна назва документа: Програма соціально-економічного та культурного розвитку Скала-Подільської  селищної ради на 2023-2025 рік.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа:Скала-Подільська селищна рада.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції,його  поштова і електронна адреси та строки:Із проєктом  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Скала-Подільської  селищної ради на 2023-2025 рік можна ознайомитись на офіційному сайті Скала-Подільської громади за посиланням: : https://skalapodilska-gromada.gov.ua.

Зауваження і пропозиції до зазначеного документу можна подавати у термін до 24 липня 2023 року  до Скала-Подільської селищної ради за адресою:

вул. Івана Франка 2Е, смт Скала-Подільська Чортківського району Тернопільської області, 48720 ; E-mail: skpodselrada@meta.ua

Сектор економічного та аграрного розвитку Скала-Подільська селищної ради

Програма соц економ 2023-2025