Дорогі жителі громади!

Дата: 24.08.2023 07:54

Щиро вітаю вас із визначним святом - Днем Незалежності України!

Цей знаменний день демократії  є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу,  мову, культуру, традиції.

На жаль, цього року наша країна змушена знову  відзначати це  свято в умовах війни - звуки сирени розносяться у всіх місцевостях, ворог нищить не тільки інфраструктуру, а й мирні міста та села.  Найкращі сини та доньки нашої матері-України  щодень жертвують своїм життям, захищаючи незалежність країни. Зміцнюють незалежність країни тисячі й тисячі робітників, аграріїв, волонтерів, медиків … Гуртуймося задля спільної мети, і ворог це відчуватиме щоденно.

Ми не здамося, тому що українська нація - це сильний народ, який об'єднується заради спільної мети, задля перемоги над ворогами та правом вільно жити на своїй землі.

Любімо свою країну, шануймо нашу історію та пам’ятаймо всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

З Днем Незалежності держави!

Селищний голова                                               Ігор ЛОБОДА