Дорогі діти, вчителі, батьки!

Дата: 01.09.2023 08:54

Попри те, що в Україні війна,  навчальний рік розпочинається як завжди — 1 вересня. Тож традиційно у перший осінній день святкуємо День знань. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Першого вересня всі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, і, сподіваємося, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступлять поріг школи , відкриваючи для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим невдовзі доведеться обирати шлях у доросле життя. Адже від усвідомлення громадянської позиції , патріотизму, знань , розуміння свого місця у сучасному житті залежатиме майбутнє нашої держави.

Всім учням, вчителям та батькам бажаю міцного здоров’я, терпіння та щирого прагнення до нових знань. Хай малинові звуки дзвоника пробуджують прагнення до пізнання.

Зі святом, дорогі друзі! Нехай щастить  вам!

Селищний голова                                 Ігор ЛОБОДА