Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Дата: 03.09.2023 09:35

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки. Підприємці вносять істотний внесок як у підвищення якості життя громадян, так і в розвиток економіки України.

Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою: як підприємці ви вносите значний внесок у наповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте мешканців громади необхідними товарами і послугами, долучаєтеся до благодійних акцій.

Ваша ініціатива, знання і вміння дуже потрібні нашій громаді, лише разом ми зможемо забезпечити її самодостатність.

Бажаю усім вам, шановні, не зупинятися на досягнутому, нарощувати власні обсяги та прибутки.

Зичу вам миру, міцного здоров'я,  злагоди у родинах, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проєктів! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять!

Селищний голова                                                 Ігор ЛОБОДА