До відома керівників сільськогосподарських та переробних підприємств і фермерських господарств.

Дата: 05.09.2023 15:26

Департамент агропромислового розвитку Тернопільської ОВА  інформує про те, що розпочато конкурсний відбір підприємств для надання організаційної, технічної та фінансової підтримки з метою впровадження заходів з енергоефективності в рамках проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час», що впроваджується

ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування

енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft r Internationale Zusammenarbeit(GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).Після завершення процесу відбору 25 підприємств-переможців буде запрошено приєднатися до проєкту та підписати Меморандум щодо умов участі для проведення експрес- енергоаудиту та навчання їх персоналу.Надалі лише з 15 підприємствами буде підписано грантові контракти.Гранти надаватимуться у гривневому еквіваленті 10 000,00 євро на одне підприємство. Гранти можуть бути використані виключно для фінансування енергоефективних заходів, визначених у грантовому договорі за результатом проведеного раніше енергоаудиту.

Більш детальну інформацію про проєкт можна отримати за посиланнямhttp://in-fd.com/2023/08/04/proyekt-pidtrymka-energomodernizatsiyi-pidpryyemstv-u-voyennyj-chas/

Анкета для конкурсу