Шановні жителі громади!

Дата: 08.09.2023 08:39

Сьогодні, 8 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці, матері нашого спасителя Ісуса Христа!

У цей день народилася Покровителька і Заступниця – промінь надії для людства, який сповістив прихід великого світла для світу – Ісуса Христа.

Ми пам’ятаємо, що український народ перебуває під опікою Божої Матері. Живемо з вірою, що Україна відроджується під захистом Богородиці. Багато поколінь українців звертали свої молитви до Неї за своїх рідних, в особливих потребах, за зцілення духовних і фізичних ран, за Україну.

Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать, нехай Пресвята Богородиця допоможе усім, хто до неї прибігає. Просимо її про благословення для наших родин і нашої щоденної праці.

Селищний голова                                                           Ігор ЛОБОДА