Шановні ветерани, мешканці громади поважного віку!

Дата: 01.10.2023 09:00

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Цей день — символ єдності поколінь,  прекрасна можливість сказати вам, шановні наші батьки, представники старшого покоління, дорогі ветерани, теплі слова подяки за ваш внесок у розвиток нашого краю, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. Ви зберегли і пронесли через все своє життя гідність, віру, любов, а ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна життєва позиція – гідний взірець для наслідування нам та нашим дітям.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Бажаю Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

Селищний голова                               Ігор ЛОБОДА