Громада зустріла Героя

Дата: 04.10.2023 15:19

4 жовтня Скала-Подільська громада зустріла черговий траурний кортеж – додому назавжди повернувся загиблий 33-річний захисник України Артем Червоноокий.

Він був старшим солдатом, старшим навідником однієї з бойових військових частин. 30 вересня воїн загинув, виконуючи завдання із захисту України у зоні бойових дій.

З рідних у Артема залишились дружина, син, мама дружини.

Зустріч траурного кортежу відбулась при в’їзді до містечка, де зібрались рідні, близькі, побратими воїна,  священники, небайдужі мешканці громади, керівництво селищної ради.

Присутні навколішки, зі спільною молитвою, вшанували загиблого за його героїчний внесок у захист Батьківщини від ворога. Уздовж вулиці Грушевського траурну процесію навколішки зустрічали мешканці селища та громади – багато хто з них Артема знали ще з дитинства, дорогу встелили живими квітами, обабіч тротуарів горіли лампадки.

Домовину з тілом загиблого воїна доправили до Будинку культури селища, де священники Української греко-католицької церкви оо. Богдан Боднар, Олег Косован,  Василь Германюк відправили панахиду за загиблим Героєм Артемом Червонооким. Численні присутні спільно помолилися за його душу.

Відбудеться заупокійний парастас о  18 год., звершення чину поховання – 5 жовтня о 12 годині.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!