З днем художника

Дата: 08.10.2023 08:00

Щорічно у другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають українські художники, митці та усі, хто долучається до розвитку українського образотворчого мистецтва, популяризуючи його в Україні та світі.

Сучасне  мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та об’єднанню суспільства.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці, без сумніву, створюють цю красу і служать їй. Тож, шановні майстри пензля щиросердечно вітаю вас із професійним святом! Переконаний, що завдяки вашій  натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Адже ваші твори збагачують людську душу, виховують  ідеали благородства, добра та злагоди, любові до рідного краю. Втішає, що у громаді  підростає творча юнь, яка усе більше заявляє про себе участю у різних конкурсах, досліджуючи багатство наших місцевих музеїв.

Художники, народні майстри, що працюють у жанрі живопису, яскраво демонструють  самобутність  мистецтва, професійну досконалість та колорит краю.  Отож, хай так буде й надалі. А ще бажаю вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

Селищний голова                             Ігор ЛОБОДА