Вернісаж Василя Семенюка

Дата: 23.10.2023 15:44

У Бурдяківському художньо-меморіальному музеї Леопольда Левицького відкрито виставку робіт Василя Семенюка. Народився митець на Прикарпатті, фахову освіту здобув у Львові – в училищі прикладного мистецтва та поліграфічному інституті. Нині він є доцентом Національної академії   мистецтв у Львові, народний художник України, працює у галузі живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Загальновідомі його твори «Будні мого села» ,цикл «Обрядовий», серії «Українські народні пісні», »Пісні про незнищенність матерії». У   творчому доробку композиції за творами Б.-І.Антонича,  В.Симоненка,  О.Ольжича… Виокремлюються роботи за Біблійними мотивами, ілюстрації «Кобзаря» Тараса Шевченка.

На виставці Василя Семенюка у Бурдяківцях представлені живописні  роботи  на склі, кольорова графіка, лінорити. Під час відкриття виставки думками про техніку виконання, представлені роботи  поділилися  член Національної спілки художників України Василь Стецько, директор музею Олег Левицький, майстри пензля Євген Шпак, Петро Кісіль.