Проща до Зарваниці

Дата: 31.10.2023 12:00

У суботу, 28 жовтня, відбулася Х ювілейна Всеукраїнська проща працівників структур соціального захисту населення та Пенсійного фонду до Зарваниці. Традиційно вона проводиться напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери. У Марійському духовному центрі  була добра нагода подякувати Всевишньому за отримані ласки та просити  Його перемоги для  України, добробуту для родин та співвітчизників. Цьогоріч у прощі взяли участь делегації Львівської, Хмельницької, Рівненської, Чернівецької областей. Найбільш пред ставницькою була делегація Тернопілля, у числі якої  й працівники соціальної сфери Скала-Подільської ТГ.

Відбулася Архієрейська літургія, яку очолили архієпископ-митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк та єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ Петро Голіней. Митрополит Василій щиро вітав учасників паломництва та висловив подяку за щоденну працю, смислом якої є допомога потребуючим. Він не оминув нинішнього стану держави та закликав до щоденної молитви за Україну , її мужніх  захисників.   Було  освячено воду, уділення Божих ласк. Пізніше  відбулася урочиста академія з нагоди професійного свята. У ній взяли участь перший заступник голови Тернопільської ОВА Віктор Устенко, директор Департаменту соціальної роботи області Оксана Смолій. Вони привітали присутніх з прийдешнім святом і вручили відзнаки обласних -  адміністрації та ради. Серед нагороджених – колективи: комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» селищної ради (директор Ірина Стягар), Скала-Подільського психоневрологічного інтернату (директор Ольга Вараниця).