Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

СЕНСОРНЕ ВИХОВАННЯ ЯК ОСНОВА РОЗУМОВОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ

У Скала-Подільському ДНЗ ясла-садку №2 «Теремок» відбувся семінар вихователів дошкільних навчальних закладів Скала-Подільської ОТГ. Тема семінару: «Сенсорне виховання, як основа розумового розвитку дитини».  Учасники мали змогу підвищити теоретичні  знання, обмінятись практичним досвідом організації та проведення занять з формування сенсорних уявлень і моторних навичок дітей у групах раннього та молодшого дошкільного віку ДНЗ.

У практичній частині вихователі відвідали інтегроване заняття в ясельній групі з розвитку сенсорних здібностей дитини  та зображувальної діяльності на тему: «Птахи радіють сонечку», яке провела вихователь Тюгаєва С.В.

У теоретичній частині семінару виступила голова методичного об`єднання дошкільної освіти Яковець Н.А.,  яка розповіла про спрямованість освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»  за програмою «Українське дошкілля».

Директор ДНЗ ясла-садка  №2 «Теремок» Бугерчук Н.О. висвітлила питання сенсорного виховання як основи розумового розвитку дитини. Учасники семінару прослухали доповідь вихователя Тюгаєвої С.В. «Сенсорне виховання дітей дошкільного віку» та обмінялись власним досвідом роботи.

Голова методичного об`єднання

дошкільної освіти Яковець Н.А.« повернутися до списку новин