Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років

Дата: 25.11.2023 08:06

Шановні мешканці громади!

Щороку у листопаді Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.

У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуномосковським режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з глибоким сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок.

Дуже важливо сьогодні, щоб усі ми усвідомлювали – події 1932-1933 років не були випадковістю чи фатальним збігом обставин. Це була спланована акція. Українську націю хотіли зломити, залякати, поставити на коліна, винищити.

Наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

Тож запрошую всіх жителів Скала-Подільської територіальної громади долучіться в цей день о 16.00 до загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                              Ігор ЛОБОДА