Шановні військовослужбовці, захисники України, дорогі ветерани!

Дата: 06.12.2023 09:27

6 грудня – День Збройних Сил України. Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для людей  у військових одностроях служба в лавах Української армії не просто професія, це найвища честь і покликання.

Кожен ваш бойовий вихід - це наш світанок, наші надії. Саме завдяки вам ми досі живемо у незалежній країні та почуваємося вільними.

Висловлюю вітання і слова вдячності всім захисникам і захисницям з нашої  Скала-Подільської територіальної громади та України в цілому. Пишаємось вами! Дякуємо вам! Віримо і підтримуємо вас!  Зичу незламної волі в подоланні труднощів військового буття, вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої спільної Перемоги, хай збуваються ваші мрії та бажання. Зі святом, наші Герої!

Схиляю голову перед пам’яттю Героїв, уродженців  Скала-Подільської громади та всієї України, які віддали життя за нашу землю. Вічна вам слава та безмежна вдячність матерям та батькам, котрі народили і виховали сильних духом захисників! Низький уклін усім родинам, котрих болить втрата близької людини! Вічна їм пам'ять!

Слава Збройним Силам України
 Слава всім Героям!
 Слава Україні!

Селищний голова                                                               Ігор ЛОБОДА