Проведення профілактичних заходів щодо бездоглядності серед дітей в громаді

Дата: 14.12.2023 12:06

12 та 13грудня 2023 року службою у справах дітей спільно із працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради проведено перевірки виконання батьківських  обов’язків щодо виховання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах  смт Скала-Подільська та села Бурдяківці . Перевірено умови проживання, догляд за дітьми. Із батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків щодо виховання своїх дітей, сформовано необхідні документи, попереджено, що   при повторних випадках невиконання обов’язків щодо виховання дітей батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно ч.І КУпАП.