Шановні мешканці та гості Скала-Подільської громади!

Дата: 22.12.2023 15:00

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим!

Різдво Христове – одне з найважливіших свят для християн усього світу. Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій та помислів. Диво народження Богодитятка єднає людей у радості, сповнює душі благими намірами та надихає на милосердя.

Нехай Господь береже кожного, ваші родини, множить радість та добро, а дорогу у майбутнє осяває яскрава Вифлеємська зірка. Хай очікувані  різдвяні  колядки наповнять наші душі  вірою у нашу перемогу, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Хай Бог воздасть ворогам нашим за усе ними зроблене.У цей світлий день бажаю вам, щоб різдвяні свята були радісними, щедрою на здобутки була життєва дорога, а в родинах щоб завжди панували злагода, любов і достаток, хай народні звичаї та обряди наповнюються новим змістом у сучасних умовах. Здоров’я,  натхнення та Божого благословення кожному з вас  і вашим рідним.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою -
                селищний голова                                                                 Ігор  ЛОБОДА