Про проведення конкурсу

Дата: 09.01.2024 08:30

Відповідно до  розпорядження голови Скала – Подільської  територіальної громади Ігоря Лободи  в грудні 2023 року  в  закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   було проведено конкурс на тему : «Інвестиційна привабливість нашої громади очима школярів».

Модератором цього проєкту була завідувач сектору інфраструктури, інвестицій, житлового-комунального господарства та архівної справи   Ірина Грушицька .

Хочеться акцентувати увагу на роботі учня 11 класу Скала- Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Ігоря Парасинчука ,  де він виділив  основні аспекти для приваблення потенційних інвесторів .

Щиро вдячні вчителям, батькам за ретельну підготовку до конкурсу. Сподіваємося, що  ідеї, які ви сьогодні презентуєте, будуть на користь розвитку нашої територіальної громади.

Щира вдячність нашим захисникам і захисницям за надану можливість наживо проводити такі конкурси, навчатися, працювати, досягати інтелектуальних вершин та перемагати, мріючи про світле майбутнє нашої  України.