Зі святом Соборності, шановні земляки!

Дата: 22.01.2024 10:00

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт об'єднання українських земель. 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. Як у ті непрості часи, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності власної країни. Українські військові вкотре захищають державні кордони від зовнішнього агресора, відстоюють соборність та самостійність України.

Низький уклін всім, хто у скрутні для нашої країни часи постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів.

Наша єдність має залишитись тим  міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

Бажаю усім  міцного здоров’я, миру, добра, злагоди, любові до рідної землі та сильної віри у перемогу та гідне майбутнє нашої країни!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!