Шановні мешканці територіальної громади!

Дата: 02.02.2024 08:00

Щиро вітаю вас з одним із  величних річних   свят - Стрітенням Господнім!

У цей день ми вшановуємо визначну подію, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження.

Для кожного християнина сьогоднішнє свято символізує зустріч зі Словом Божим. Ми називаємо Стрітення Господнє також святом Божого Світла, яке несе людям правильні цінності, віру і любов.

Цього року ми зустрічаємо це свято в особливих умовах, які стали випробуванням для мільйонів українців. Обставини сьогодення примушують нас пригадати, що не умови визначають нашу долю, а наше ставлення до них. І саме у такі складні періоди віра людей стає сильнішою.

Схилімо голови перед нашими захисниками, шануймо їхню мужність та героїзм. Слава усім полеглим за кращу долю України, хто заради цього пожертвував своїм життям. Обєднаймося нині у щирій молитві за перемогу українського народу!

Щиро бажаю миру нашій громаді, Україні, поступу!  Хай зійде Божа благодать  кожному мешканцеві громади!

Селищний  голова                                  Ігор ЛОБОДА